Bige Tekstil

Hizmetlerimiz

Modelleme

Modelleme birimi, dünyadaki moda trendlerini yakından takip ederek bir tasarımı veya örnek numuneyi ürüne dönüştürür. Bu aşamada ürünü titizlikle inceler ve modelin tüm detaylarını (malzeme çekme oranı, sürtünme haslığı, renk kontrolü vb.) araştırır.

Hazırlanan numuneleri bir sonraki aşama için ilgili birime teslim eder. Ayrıca modelleme birimi müşteri talebine göre tasarımsal destek verebilir, her türlü koleksiyonu hazırlayarak müşterilere sunar.

Kesim

Kesim birimi kendi bünyemizde faaliyet gösterir ve otomatik serimli makinayla gerçekleşir.  Minimum fire ile hızlı bir kesim hedefler. Kesilen parçalar metolanır ve gidecekleri dikimhanelere göre ayrılır.

Dikim

Üretimin en önemli aşaması olan dikim, deneyimli kurum içi ve kurum dışı ekiplerce uluslararası standartlara uygun makinelerle gerçekleşir. Üretim kalitesini güvence altına almak adına süreç boyunca her adımda dikim ekipleri kontrol edilir.

Ütü - Paket

Ütü ve paket aşaması ürünlerin müşterilerin taleplerine göre paketlenerek hazır hale getirildiği aşama olmakla birlikte kalite kontrolün de son basamağıdır. Ürünler, hizmet aldığımız titiz ve dikkatli ekipler tarafından kullanıma hazır şekilde teslim edilirler.

1
yıllık deneyim
1
farklı kıtaya ihracat
95000
aylık üretim adeti kapasitesi
1
farklı ürün kategorisi

Kalite Belgelerimiz

Üretimde müşteri tercihine bağlı olarak organik pamuk, adil ticaret ve sürdürülebilirlik sertifikalı materyaller tercih ediyoruz.